Kredi Kartı Veya Kapıda Ödeme İle Güvenle Alışveriş Yapabilirsiniz!

100 TL Üzeri Kargo Bedava!

Saç Bakım Ürünleri » Saç Şekillendirici Ürünler
  • Osis Damped Islak Görünüm Kremi 200 ML
Osis Damped Islak Görünüm Kremi 200 ML

Osis Damped Islak Görünüm Kremi 200 ML

Osis
Ürün Piyasa Fiyat:
Ürün Fiyat:
50.00 TL
Havale ile Fiyatı :
50.00 TL
- Ürün Hakkında -

Schwarzkopf Osis Damped Islak Görünüm Kremi 200 ML

Schwarzkopf Osis Damped Islak Görünüm Kremi, saçlarda ıslak bir görünüm ve mükemmel parlaklık sağlar. Ürün, saçlara farklı şekil ve stillerin rahatlıkla uygulanabilmesine yardımcı olur. Orta dereceli kontrol düzeyi ile saçlara verilen şeklin korunmasına da yardımcı olan ıslak görünüm kremi aynı zamanda saçlara gözle görülür doğal bir ışıltı ve parlaklık da katar. Kuru, yağlı, uzun, kısa, hacimli, sönük vs. tüm saç tiplerine uygulanabilen Schwarzkopf Osis Damped Islak Görünüm Kremi, saçlara pürüzsüz bir görünüm ve esneklik verilmesine de yardımcı olur.

Schwarzkopf Osis Damped Islak Görünüm Kremi 200 ML Özellikleri:


Schwarzkopf Osis Damped Islak Görünüm Kremi 200 ML ıslak bir görünüm ve mükemmel parlaklık sağlar. Farklı şekil ve stillerin saçlara rahatlıkla uygulanabilmesine yardımcı olur. Verilen şeklin korunmasına yardımcı olan orta derece kontrol düzeyine sahiptir. Ürün uygulandığında saçlara esneklik ve pürüzsüz bir görünüm verilmesine de katkı sağlar. Tüm saç tiplerine uygulanabilir.

Etkisi: Schwarzkopf Osis Damped Islak Görünüm Kremi özellikle kuru saçlara mükemmel ıslak görünüm ve doğal bir ışıltı verilmesine yardımcı olur. Ürün özel formülü sayesinde ıslak görünüm ve parlaklığın yanında saçlarda esnek bir yapı ve pürüzsüz bir görünüm elde edilmesi konusunda da etkili sonuçlar verir.

Uygulanan Bölge: Saça uygulayınız.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

 

Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
 

- İlgili Ürünler -